Parvematk ja puhkeõhtu Parvemajas: 

See üritus sobib nii sõpruskonna seikluslikuks väljasõiduks  kui väikeettevõtte SUVEPÄEVADEKS. Seiklus kestab umbes 24 tundi.


Pärast kogunemist Kavastu sadamas ja kerget kehakinnitust toimub matkaparve juhtimise ja ohutustehnika koolitus ning laeme teie varustuse parvedele. Vajaminevate parvede arv sõltub teie seltskonna suurusest. Loomulikult anname selga ka päästevestid ja teie seiklus algab!.
Matkaparvesid juhite te ise. See on aga igale inimesele, kes autosõiduga hakkama saab täiesti jõukohane. Teekonna pikkus sadamast – Parvemajja on 18 – 23 km).

Soovi korral teeme vahepeatuse, et külastada 2,5km Kantsi matkarada. Seal saate matkajuhi poolt pisut põhjalikuma ülevaate kogu paikkonna loodusest ja ajaloost. Edasi läheb teil juba veidi põnevamaks, sest meie matkajuht lahkub seltskonnast kiiremal paadil. Keegi peab ju Parvemajas teie saabumiseks ettevalmistusi tegema. Teie matkate aga omasoodu parvedel PARVEMAJA suunas. Kui ilm on soodne, läbite  Praaga küla, väljute Peipsi järvele ning peale 5km sõitu sisenete Kalli jõele. Kui aga on ilm tormine, siis väljumist Peipsile ei toimu ja liigute Parvemaja suunas otsemat teed pidi! Nii või naa - peagi oletegi meie ujuvas puhkekeskuses ehk PARVEMAJAS. Teie käsutuses on peosaal, saun ja magamisruumid. Ümbruskonnaga tutvumiseks kanuud ja sõudepaat. Edasine toimib juba mööda oma loogilist rada. Saun, õhtusöök, pidu, jne.
Hommikul pakume teile kohvi ja pannkooke ning asume tagasiteele Kavastusse.

Toimumise ala: Parvede sadam asub Tartumaal, Luunja vallas,Kavastu asulas, Emajõe vasak(põhja)kaldal, Kavastu Üleveoparve juuresl. Matkad toimuvad valdavalt Emajõe alamjooksul ja Emajõe Suursoo jõgedel ja järvedel. Vapramad matkalised on käinud parvedega ära ka Võrtsjärvel ja Väiksel Emajõel. Parvematkasid  oleme korraldanud üle 20 aasta. Emajõe alamjooksul asuv Emajõe Suursoo on sedavõrd omanäoline ja põnev, et tüdimusemärke meil veel ei ilmne.
Võime kinnitada, et tegemist on meie ühe omanäoliseima ja populaarseima seiklusega üldse.
Kuna see piirkond on äärmiselt hõredalt inimasustusega, siis on siin võimust võtnud linnu- ja loomariik! Merikotkaste lend ja luikede parved on siin tavaline nähtus!

⌛️Aeg: aprill – oktoobri lõpp (aeg kui jõed ja järved on kindlalt jäävabad).

👨‍👨‍👦‍👦Osalejate arv: 10 – 36 inimest

🏠Ürituse kestvus: kuni 24 tundi. Võib ka pikemalt(kuni 48h)!

Mida täpselt kaasa võtta ja milline on maksumus?

See selgub kui saadate meile päringu!


Email again: